Hakkımızda

Kuzey Asya Trading 2015 yılında kurulmuş olup ,  müşterilerine ev tekstili ürünlerinin tedariği konusunda yardımcı olmaktadır.

Ürünlerimiz nevresim grubu , havlu , bornoz ve plaj havlusudur.

Sahip olduğumuz 20 yıllık tecrübemizle kurmuş olduğumuz araştırma ve tedarik zinciriyle müşterilerimize en iyi kaliteyi , en iyi fiyatı ve en hızlı termini vermek bizim en önemli prensibimizdir.

Kuzey Asya Trading için en önemli olgu müşteri memnuniyetidir.Müşterilerimize her daim esnek çözümler sunmaya çalışırız ve en iyi servisi vermek konusunda emin olmaya çalışırız .Çünkü rekabetçi ve sürekli yenilikçi olmanın bu piyasada kalabilmek için birincil şart olduğunun farkındayız.

Ayrıca farkında olduğumuz diğer bir husus ise yaratacılığın ihtiyacı olan şeyin ortaya çıkabileceği uygun bir zemin olmasıdır .Biz her daim bu zemini hem müşterilerimiz hem ekibimiz hem de üreticilerimiz için sağlamaya çalışırız.

Sadakat en önemli prensiplerimiz arasındadır.Çünkü müşteri isteklerini daha iyi anlayabilmek ve hızlı çözümler üretebilmek adına buna ihtiyaç olduğunu biliriz.

Müşterilerimize istedikleri takdirde koleksiyon sunarız fakat aynı zamanda onların model , desen ve renklerinide üretip , numune hizmeti verebiliriz.

Eğer bir sorunuz varsa , hemen cevaplamak için buradayız.

Eğer bir ürüne ihtiyacınız varsa , hemen temin etmek için buradayız.

Eğer bir probleminiz varsa , hemen çözmek için buradayız.

HER NE ZAMAN BİZE İHTİYACINIZ VARSA , BİZ HERDAİM SİZİNLEYİZ!!!